BIL

NAMA

JAWATAN

TEL (09668xxxx)

email@umt.edu.my

*PEJABAT PENTADBIRAN – PUSAT PENGAJIAN SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN (PPSTM)

1 Prof. Madya Dr. Shamsul Bahri Bin Abd Razak Pemangku Dekan 5170/4979 shamsul@umt.edu.my
2 Siti Fatimah @ Noni Binti Mat Setiausaha Pejabat 5171 noni@umt.edu.my
3 Dr. Tuan Zainazor Bin Tuan Chilek Timbalan Dekan (Akademik Dan Hep) 4920/5062 t.zainazor@umt.edu.my
4 Dr. Hayati Binti Mohd Yusof Timbalan Dekan (Bakat & Penyelidikan) 4961 hayatimy@umt.edu.my
5 Rafidah Binti Taha Setiausaha Pejabat (Timbalan-Timbalan Dekan) 5062 rt@umt.edu.my
6 Tuan Mohd Najwa Fuad Bin Tuan Man Penolong Pendaftar 5166 tuan.fuad@umt.edu.my
7 Hartini Badaudin Penolong Pegawai Tadbir 5167 hartini@umt.edu.my
8 Armardiana Binti Arifin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Kanan 5168 diana@umt.edu.my
9 Ramlah Bt Awang Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) Kanan 5168 ilah@umt.edu.my
10 Nor Azura Binti Azmi Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 5168 azura.azmi@umt.edu.my
11 Farah Idayu Binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 5168 farahidayu@umt.edu.my
12 Rohana Binti Abdul Wahab Pembantu Operasi 4931 rohana@umt.edu.my
13 Mohd Norazka Bin Abdul Malek Pembantu Operasi 4931 azka@umt.edu.my
14 Kaunter Ppstm 4931
15 Faks Pejabat Dekan Ppstm 09-6684949
16 Emel Staf Akademik Ppstm akademik_ppstm@group.umt.edu.my
17 Emel Pegawai Ppstm pegawai_ppstm@group.umt.edu.my
18 Emel Semua Staf Ppstm warga.ppstm@group.umt.edu.my
19 Emel Staf Sokongan Ppstm sokongan_ppstm@group.umt.edu.my
20 Emel Staf Pejabat Dekan Ppstm pejabatam_ppstm@group.umt.edu.my

 

BIL

NAMA

JAWATAN

TEL (09668xxxx)

email@umt.edu.my

*PEGAWAI AKADEMIK – PUSAT PENGAJIAN SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN (PPSTM)

 

1 Dr. Wan Zaliha Binti Wan Sembok Pengerusi Program Sm. Sn. Agroteknologi (Teknologi Lepastuai)/Pensyarah Universiti 4981 wzaliha@umt.edu.my
2 Dr. Faridah Bt Yahya Pengerusi Program Sm. Sn. Makanan (Perkhidmatan Makanan Dan Pemakanan)/Pensyarah Universiti 4957 faridahy@umt.edu.my
3 Dr. Yusnita Binti Hamzah Pengerusi Program Sm. Sn. Makanan ( Teknologi Makanan )/Pensyarah Universiti 4960 yusnita@umt.edu.my
4 Dr. Ramisah Binti Mohd Shah Pengerusi Program Sm. Sn. Agroteknologi (Sains Tanaman)/Pensyarah Universiti 4996 ramisah@umt.edu.my
5 Prof. Madya Dr. Mohd Nizam Bin Lani Pensyarah Universiti 4967 nizamlani@umt.edu.my
6 Prof. Madya Dr. Amiza Mat Amin Pensyarah Universiti (Cuti Sabatikal) 4975 ama@umt.edu.my
7 Dr. Nor Hayati Ibrahim Pensyarah Universiti (Cuti Sabatikal) 4966 yati@umt.edu.my
8 Dr. Amir Izzwan Bin Zamri Pensyarah Universiti 4962 amir@umt.edu.my
9 Ts. Dr. Norizah Binti Mhd. Sarbon Pensyarah Universiti 4968 norizah@umt.edu.my
10 Dr. Zamzahaila Binti Mohd Zin Pensyarah Universiti 4963 zamzahaila@umt.edu.my
11 Dr. Mohamad Khairi B Mohd Zainol Pensyarah Universiti 4971 mkhairi@umt.edu.my
12 Dr. Husni Hayati Binti Mohd Rafdi Pensyarah Universiti 4991 husni@umt.edu.my
13 Dr. Siti Nordahliawate Bt Mohamed Sidique Pensyarah Universiti 4988 dahliasidique@umt.edu.my
14 Dr. Wan Zawiah Binti Wan Abdullah Pensyarah Universiti 4990 wzawiah@umt.edu.my
15 Dr. Fisal Bin Hj. Ahmad Pensyarah Universiti 5090 fisal@umt.edu.my
16 Dr. Wan Hafiz Bin Wan Zainal Shukri Pensyarah Universiti 5103 wanafiz@umt.edu.my
17 Dr. Iffah Hazirah Binti Mohd Nawi Pensyarah Universiti 4919 iffahhazirah@umt.edu.my
18 Dr. Siti Nur`Afifah Binti Jaafar Pensyarah Universiti 4959 afifah@umt.edu.my
19 Dr. Andrew Anak Ngadin Pensyarah Universiti 5045 andrew@umt.edu.my
20 Dr. Aidilla Binti Mubarak Pensyarah Universiti 4992 aidilla@umt.edu.my
21 Dr. Fauziah Binti Tufail Ahmad Pensyarah Universiti 4993 fauziah.tufail@umt.edu.my
22 Dr. Nur Aida Binti Hashim Pensyarah Universiti 5039 aida.hashim@umt.edu.my
23 Dr. Khadijah Binti Saad Pensyarah Universiti 5044 dijah@umt.edu.my
24 Dr. Ng Lee Chuen Pensyarah Universiti 5050 nglee@umt.edu.my
25 Dr. Tengku Rozaina Bt. Tengku Mohamad Pensyarah Universiti 4437 trozaina@umt.edu.my
26 Dr. Suhaizan Binti Lob Pensyarah Universiti 4995 suhaizanlob@umt.edu.my
27 Dr. Nurul Faziha Binti Ibrahim Pensyarah Universiti 4986 nurulfaziha@umt.edu.my
28 Dr. Asma`Binti Ali Pensyarah Universiti 4969 asma.ali@umt.edu.my
29 Dr. Nor Idzwana Binti Mohd Idris Pensyarah Universiti 4987 idzwana@umt.edu.my
30 Dr. Noor Salihah Binti Zakaria Pensyarah Universiti 5120 salihah.zakaria@umt.edu.my
31 Dr. Azizah Binti Mahmood Pensyarah Universiti 4560 azizah.m@umt.edu.my
32 Dr. Azlin Shafrina Binti Hasim Pensyarah Universiti 5104 azlin.hasim@umt.edu.my
33 Dr. Norhidayah Binti Che Soh Pensyarah Universiti 4982 norhidayah.soh@umt.edu.my
34 Dr. Mohd Azrul Bin Lokman Pensyarah Universiti 4922 azrullokman@umt.edu.my
35 Dr. Rohayu Ma`Arup Pensyarah Universiti 4989 rohayu_maarup@umt.edu.my
36 Dr. Nurmahani Binti Datuk Mohd Maidin Pensyarah Universiti 5070 nurmahani@umt.edu.my
37 Dr. Nizaha Juhaida Binti Mohamad Pensyarah Universiti 4558 niezaju@umt.edu.my
38 Dr. Mannur Ismail Shaik Pensyarah Universiti 4984 mannurismail@umt.edu.my
39 Dr. Rudiyanto Pensyarah Universiti 5068 rudiyanto@umt.edu.my
40 Dr. Elham Taghavi Pensyarah Universiti 5071 elham.taghavi@umt.edu.my
41 Mohamad Rahijan Bin Abdul Wahab Pengajar Khas 4972 rahijan@umt.edu.my
42 Norazlida Binti Jamil Skim Latihan Akademik Muda norazlida.jamil@umt.edu.my
43 Aziz Yusof Pensyarah (Cuti Belajar) azizyusof2003@umt.edu.my
44 Nabilah Binti Abdul Hadi Skim Latihan Akademik Muda (Cuti Belajar) nabilah.abdhadi@umt.edu.my
45 Nor Akma Binti Ismail Skim Latihan Akademik Muda (Cuti Belajar) akma.ismail@umt.edu.my
46 Wan Aizuddin Bin Wan Razali Skim Latihan Akademik Muda (Cuti Belajar) wanaizuddin@umt.edu.my
47 Nur Suaidah Mohd Isa Skim Latihan Akademik Muda (Cuti Belajar) n.suaidah@umt.edu.my
48 Abdul Rais Bin Abdul Rahman Skim Latihan Akademik Muda (Cuti Belajar) a.rais@umt.edu.my
49 Azhane Binti Ahmad Skim Latihan Akademik Muda (Cuti Belajar) azhane.ahmad@umt.edu.my
50 Noor Farahi Binti Kamaruddin Skim Latihan Akademik Muda (Cuti Belajar) farahi@umt.edu.my

 

BIL

NAMA

JAWATAN

TEL (09668xxxx)

email@umt.edu.my

*KAKITANGAN MAKMAL – PUSAT PENGAJIAN SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN (PPSTM)

 

1 Fadlina Binti Yusof Pegawai Sains Kanan (Cuti Belajar) 4564 fadlina@umt.edu.my
2 Mohd Shahrul Bin Zanudin Pegawai Pertanian Kanan mohdshahrul@umt.edu.my
3 Nasrenim Binti Suhaimin Pegawai Sains Kanan 4562 nasrenim@umt.edu.my
4 Suhana Bt Muhamad Hanidun Pegawai Sains Kanan 4458 suhanamh@umt.edu.my
5 Maizatul Akmal Binti Ab. Rahman Pegawai Sains Kanan 5119 maizatul@umt.edu.my
6 Mohd Redhuan Bin Mohd Noor Pegawai Sains Kanan 4952 redhuan@umt.edu.my
7 Mohd Kamarul Izhar Bin Kamaruddin Pegawai Sains Kanan 4561 mohdkamarul@umt.edu.my
8 Nor Azni Binti Mohd Yunos Pegawai Sains 4956 azniyunos@umt.edu.my
9 Mohd Zaidi Bin Yahaya Pegawai Teknologi Makanan 5084 mohd.zaidi@umt.edu.my
10 Masri Bin Man Penolong Pegawai Pertanian Kanan 5053 masri@umt.edu.my
11 Mazlan Bin Kasim Penolong Pegawai Pertanian Kanan mazlan@umt.edu.my
12 Faridah Binti Mohd Isa Penolong Pegawai Penyediaan Makanan Kanan 5075 fmi@umt.edu.my
13 Aniza Binti Draman Penolong Pegawai Teknologi Makanan Kanan 5063 aniza@umt.edu.my
14 Siti Aisyah Binti Mohamad Taupik Penolong Pegawai Pertanian 4348 aisyah@umt.edu.my
15 Athirah Fatin Binti Badrul Hisham Penolong Pegawai Pertanian 4563 athirah@umt.edu.my
16 Siti Nor Shamimi Mat Nasir Penolong Pegawai Pertanian nor.shamimi@umt.edu.my
17 Mat Fadil @ Fadhil Bin Sapii Penolong Pegawai Pertanian m.fadil@umt.edu.my
18 Aswardy Bin Hamzah Penolong Pegawai Sains 4459 ady@umt.edu.my
19 Nurud Iliani Binti Suhaimi Penolong Pegawai Sains 4563 yanie@umt.edu.my
20 Suzana Binti Mat Saad Penolong Pegawai Sains 4458 suzanne@umt.edu.my
21 Nik Mohd `Aqil Bin Nik Pa Penolong Pegawai Penyediaan Makanan 5079 nikaqil@umt.edu.my
22 Wan Nor Haryani Binti Wan Mohamad Penolong Pegawai Teknologi Makanan 5063 haryani@umt.edu.my
23 Noor Shuhana Binti Mohd Izhar Penolong Pegawai Veterinar 5051 noorshuhana@umt.edu.my
24 Zarina Binti Mohd Shariff Ketua Pembantu Makmal 4924 zarina@umt.edu.my
25 Dayang Normiah Binti Mohamad Pembantu Makmal Kanan 5080 dayang@umt.edu.my
26 Mohd Fauzi Bin Jusoh Pembantu Makmal Kanan 4467 pozie@umt.edu.my
27 Ruzairie Bin Hussin Pembantu Makmal Kanan 4467 ruzairie@umt.edu.my
28 Azlizam Bin Amin Pembantu Makmal 4924 azlizam.amin@umt.edu.my
29 Ahmad Azman Bin Abdul Malik Pembantu Makmal 4473 ahmadazman@umt.edu.my
30 Zurisyam Ismail Pembantu Makmal 4459 zurisyam.ismail@umt.edu.my
31 Muhamad Fareez Bin Mustaffa Pembantu Makmal 4348 m.fareez@umt.edu.my
32 Zamani Bin Mohamed Pembantu Penyediaan Makanan 5079 zamani@umt.edu.my
33 Mohd Asri Hanafi Bin Abdullah Pembantu Operasi 5079 m.asri@umt.edu.my

This post is also available in: English